Viesu nams Dzirnavas

Kad jums apnicis joņot un skriet,
Gribas elpu atvilkt mazliet,
Uz Piebalgu atbrauciet...
/ O.Liskovska /

„Dzirnavas” – viesu māja vienā no skaistākajiem un ekoloģiski tīrākajiem Latvijas novadiem, Piebalgā.

VIESU MĀJĀ

Zāle
Viesu mājas pirmajā stāvā ir plaša zāle ar visdažādāko pielietojumu. Te var, piemēram, rīkot nelielas svinības. Pie mums ir tikuši rīkoti dažādi pasākumi gan vienai dienai, gan pat kāzas vairāku dienu garumā. Ir muzicējuši “Klaidonis” un “Dakota”. Mārtiņš Sirmais ir gatavojis foreles un ar tām cienājis ap 20 viesus no Norvēģijas. Ir rīkoti makšķerēšanas mači kādas firmas 50 darbiniekiem.

Bet var arī atpūsties ģimenes lokā pie vaļējā kamīna, lasot kādu labu grāmatu un klausoties mūziku, vai vienkārši skatoties televīziju.

Bērni var uzspēlēt bumbu, novusu vai galda spēles. Dārza krokets, badmintons, šautriņas, tas viss ir jūsu rīcībā. Vietas tam visam te pietiek.

Virtuve
Vienā zāles stūrī ir iekārtots omulīgs bārs, pie kura var pasēdēt un parunāties, vai darīt to, ko bāros dara ☺ Aiz bāra letes ir iekārtota virtuve ar visu nepieciešamo ēstgatavošanai – ir plīts, cepeškrāsns, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīnā, tējkanna, pannas un katli, virtuves trauki un galda piederumi.

 

Pirts
Turpat zālē ir iebūvēta neliela, ar malku kurināma pirtiņa, kurā vienlaicīgi var iet 4-5 viesi.

Istabas
Viesu mājas 2.stāvā ir izvietotas 4 atsevišķas istabiņas. Trijās no tām ir dubultās gultas, bet vienā istabā var izmitināties 3 viesi. Mazuļa vajadzībām ir bērnu gultiņa un pat podiņš. Gultasveļa un dvieļi mūsu. Tātad, viesu mājā nakšņošana iespējama 9 pieaugušiem un 1 mazulim. Visās istabās ir sava atsevišķa vannas istaba ar dušu un tualeti. Šampūni un ziepītes arī klāt.

Mēs ceram, ka miegs jums būs labs… Tāds pats kā visiem, kas nakšņojuši pie mums.