Viesu nams Dzirnavas

Kad jums apnicis joņot un skriet,
Gribas elpu atvilkt mazliet,
Uz Piebalgu atbrauciet...
/ O.Liskovska /

„Dzirnavas” – viesu māja vienā no skaistākajiem un ekoloģiski tīrākajiem Latvijas novadiem, Piebalgā.

VIESU MĀJA “DZIRNAVAS”

“DZIRNAVAS” – lauku viensēta vienā no skaistākajiem un ekoloģiski tīrākajiem Latvijas novadiem Piebalgā, Vecpiebalgas novada Kaives pagastā. 100-gadīgā ēka ir kalpojusi par dzīves vietu Leimaņu dzirnavu saimnieka ģimenei. No pašām dzirnavām diemžēl ir saglabājušās tikai drupas. Tomēr, pirms vairākiem gadiem ir izdevies atjaunot dzirnavu dīķi, atkal uzbūvējot aizsprostu uz Risenes upītes.

Arī visas ēkas „Dzirnavās“ ir atjaunotas. Saviem viesiem piedāvājam pirms gada, ar Eiropas Savienības atbalstu izveidotu, atsevišķu viesu māju ar 4 labiekārtotām istabām otrajā stāvā, atpūtas zāli un virtuvi, kā arī ar malku kurināmu pirti pirmajā stāvā.

 

Mājā var apmesties līdz pat 10 cilvēkiem. Māja vairāk piemērota tiem, kas vēlas baudīt lauku burvību un vienkāršību, bet tajā pašā laikā saglabāt pietiekamu komforta līmeni.

Klusums, miers, neskarta daba – tās ir lietas, kas raksturo atmosfēru pie mums. Ja esat noguruši no ikdienas steigas un pilsētas trokšņa, te ir īstā vieta, kur atpūsties un uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam. Pastaigas, pikniki, izbraucieni pa apkārtni ar velosipēdiem, makšķerēšana, ogošana un sēņošana tuvējā apkārtnē vai, vienkārši, dabas vērošana – gan Jums, gan Jūsu ģimenei būs lielisks veids kā būt kopā jaukā atpūtā nedēļas nogalē vai atvaļinājumā.