Viesu nams Dzirnavas

Kad jums apnicis joņot un skriet,
Gribas elpu atvilkt mazliet,
Uz Piebalgu atbrauciet...
/ O.Liskovska /

„Dzirnavas” – viesu māja vienā no skaistākajiem un ekoloģiski tīrākajiem Latvijas novadiem, Piebalgā.

Aktīvā atpūta. Piebalga ir kā radīta aktīvai atpūtai. “Dzirnavās” un to apkārtnē var darīt ļoti daudz ko, un, to arī aicinām jūs izmantot.

Pastaigas. Nesteidzīgi soļojot pa lauku ceļiem un meža takām jūs varat atpūsties no ikdienas darbiem, burzmas un steigas. Vērojiet dabu – putnus un zvērus, skaistās Piebalgas ainavas. Varat aizstaigāt līdz tuvējam dravniekam un iegādāt kādu burciņu īsta Piebalgas medus.

Izbraucieni ar velosipēdiem. Šovasar viesu vajadzībām tiek iegādāti 6 kalnu velosipēdi – 4 pieaugušo, viens pusaudžu un viens bērnu. Viesi varēs doties tuvākos un tālākos izbraucienos, cik nu kuram spēka. Uz velosipēda var doties pa lauku ceļu uz Ineša ezeru. Braucot cauri mežam pa takām sasniedzamas ir Cirstu un Jumurdas muižas. Vai arī var doties aplūkot Viesaku briežu audzētavu. Tuvākajā laikā plānojam izstrādāt braucienu maršrutus un ceļu un taku kartes viesu vajadzībām.

Izbraucieni ar laivām. Šovasar mums būs divas lieliskas piepūšamās laivas, katra 3-4 cilvēkiem, nobraucienam pa Ogres upi vai ar ko pavizināties pa tuvējiem ezeriem.
Laivas būs pieejamas arī makšķerniekiem.

Sēņošana un ogošana. Mūsu apkārtnē ir daudz mežu, kas bagāti ar ogām un sēnēm. Ir gan mellenes, gan avenes, gan arī meža zemenes. Rudeņos var lasīt brūklenes un dzērvenes. Pie sēnes klāt katru nevedīsim, bet virzienu, kurā doties pēc bagātīgas beku ražas, parādīsim.

Slēpošana. Ziemas priekus baudīt gribētājiem jau nākamziemu varēsim piedāvāt 6 komplektus ar distanču slēpēm. Gatavojamies netālu izveidot distanču slēpošanas trasi tiem, kam nav pa prātam slidināšanās pa aizsnigušajiem laukiem un ceļiem.

Pirts. Pēc aktīvās dienas, protams, rekomendējam ieiet siltā pirtiņā un atsvaidzināt nogurušos locekļus. Un kas var būt labāks par “Dzirnavās” sieto bērza slotas pērienu un peldi dīķī pēc tam ?